TÜRKÇE ENGLISH
"Türkiye'nin Motor Rektifiye Markası"

Birleşik Motor, birlikte çalışacağı motor yenileme firmalarına bayilik verirken belli kriterler dikkate alınmaktadır. Motor yenileme işini nitelikli bir şekilde yürütülebilmesi için gerekli makinelere sahip olunması ve kaliteli sarf malzemeleri kullanılması istenilmektedir.

- Birleşik Motor Yenileme Servis Sistemi Yazılımı ve Online Raporlama Programı kullanılması ile işlemlerin kontrol altında (denetimde) olması sağlanmaktadır.

Başvuruda bulunan firma, yapılan incelemeler sonucunda eksik ve yetersiz donanıma sahip ise tamamlanması istenilmektedir. Aksi takdirde Birleşik Motor yetkili servis noktası olarak kabul edilmemektedir.

Ayrıca çalışan personelin eğitim seviyesi ve işyerinin hizmet standardı önemli kriterlerdir. Personele gerekli eğitim, Birleşik Motor tarafından verilmekte, eksikler giderilmekte ve işyerinin kusursuz bir hale getirilmesi için tüm çalışmalar yapılarak, işletme düzenli aralıklarla denetlenmektedir.
Copyright © 2011 Birleşik Motor Yenileme. Powered by Doğru Bilişim Ana Sayfa l Hakkımızda l Hizmetler l Standartlarımız l Servis Noktalarımız l Bize Ulaşın